Menu
Your Cart

Hakkımızda

Peynirci Oktay, 1988 yılında, Manisa'nın Akhisar ilçesinde Oktay Evlioğlu tarafından kurulmuştur. Kısa zamanda peynircilikte başarılı olan Oktay Evlioğlu, 2006 yılında Ragıpbey Mah. 16 Sk. No:25 Akhisar - Manisa adresinde peynir satış mağazası ile 6 yıldır sadece semt pazarlarında değil, daimi olarak satış hizmetine başlamıştır. 2012 yılında da peynircioktay.com.tr internet satış sitesini hizmete sunarak geleceğe doğru gelişimini sürdürmektedir.

Ürünlerimizde  temizliği ön planda tutarak en iyi kaliteyi sofralarınıza taşımakla birlikte, 24 yıllık geçmişimizde öncelikle müşteri memnuniyetine dikkat ederek; sofralarımızın geleneksel lezzeti olan peynirin bildiğimiz, özlediğimiz o eşsiz tadı, Peynirci Oktay EVLİOĞLU ’nda yeniden hayat bulmaktadır.

Modern ve  hijyenik koşullarda paketlenen Peynirci Oktay EVLİOĞLU peynirleri ile, siz değerli müşterilerimize peynirin unutulmaya yüz tutan gerçek lezzetlerini sunmaktan gurur duymaktayız.

Saygılarımızla.

Sitemizde kullanıcı deneyimi arttırmak için çerez kullanılmaktadır. Ayrıntılar için Gizlilik Politikası’nı inceleyiniz. Devam edildiğinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.